LQW15AN7N2G80D
5S-LQW15AN7N2G80D
LQW15AN7N2G80D
FIXED IND 7.2NH 1.7A 50 MOHM SMD
Type:Non-Magnetic
Inductance:7.2nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):1.7A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:50 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:32 @ 250MHz
Operating Temperature:7GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)"