LQW15AN7N1J8ZD
5S-LQW15AN7N1J8ZD
LQW15AN7N1J8ZD
FIXED IND 7.1NH 1.42A 69 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:7.1nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):1.42A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:69 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:32 @ 250MHz
Operating Temperature:7GHz