LQW15AN75NJ8ZD
5S-LQW15AN75NJ8ZD
LQW15AN75NJ8ZD
FIXED IND 75NH 320MA 1.224 OHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:75nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):320mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.224 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:25 @ 200MHz
Operating Temperature:2.4GHz