Fixed InductorsMurata Electronics North America LQW15AN75NJ8ZD
LQW15AN75NJ8ZD
5S-LQW15AN75NJ8ZD
LQW15AN75NJ8ZD
FIXED IND 75NH 320MA 1.224 OHM
| Type: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 75nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 320mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.224 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 25 @ 200MHz |
| Operating Temperature: | 2.4GHz |