LQW15AN6N9J8ZD
5S-LQW15AN6N9J8ZD
LQW15AN6N9J8ZD
FIXED IND 6.9NH 1.42A 69 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:6.9nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):1.42A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:69 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:32 @ 250MHz
Operating Temperature:8.5GHz