LQW15AN6N6J8ZD
5S-LQW15AN6N6J8ZD
LQW15AN6N6J8ZD
FIXED IND 6.6NH 1.28A 78 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:6.6nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):1.28A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:78 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 250MHz
Operating Temperature:7GHz