LQW15AN6N4J8ZD
5S-LQW15AN6N4J8ZD
LQW15AN6N4J8ZD
FIXED IND 6.4NH 1.38A 65 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:6.4nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):1.38A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:65 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:33 @ 250MHz
Operating Temperature:7GHz