LQW15AN6N3J8ZD
5S-LQW15AN6N3J8ZD
LQW15AN6N3J8ZD
FIXED IND 6.3NH 1.6A 57 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:6.3nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):1.6A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:57 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:32 @ 250MHz
Operating Temperature:7.8GHz