LQW15AN6N2C8ZD
5S-LQW15AN6N2C8ZD
LQW15AN6N2C8ZD
FIXED IND 6.2NH 1.6A 56 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:6.2nH
Tolerance:?à0.2nH
DC Resistance (DCR):1.6A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:56 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:33 @ 250MHz
Operating Temperature:8GHz