LQW15AN5N9B80D
5S-LQW15AN5N9B80D
LQW15AN5N9B80D
FIXED IND 5.9NH 1.77A 40 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:5.9nH
Tolerance:?à0.1nH
DC Resistance (DCR):1.77A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:40 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 250MHz
Operating Temperature:8GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)"