LQW15AN5N8C8ZD
5S-LQW15AN5N8C8ZD
LQW15AN5N8C8ZD
FIXED IND 5.8NH 1.77A 40 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:5.8nH
Tolerance:?à0.2nH
DC Resistance (DCR):1.77A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:40 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 250MHz
Operating Temperature:8GHz