LQW15AN5N6B8ZD
5S-LQW15AN5N6B8ZD
LQW15AN5N6B8ZD
FIXED IND 5.6NH 1.77A 40 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:5.6nH
Tolerance:?à0.1nH
DC Resistance (DCR):1.77A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:40 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:35 @ 250MHz
Operating Temperature:8GHz