LQW15AN53NJ8ZD
5S-LQW15AN53NJ8ZD
LQW15AN53NJ8ZD
FIXED IND 53NH 415MA 696 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:53nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):415mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:696 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:25 @ 200MHz
Operating Temperature:2.9GHz