LQW15AN4N9C8ZD
5S-LQW15AN4N9C8ZD
LQW15AN4N9C8ZD
FIXED IND 4.9NH 1.2A 71 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:4.9nH
Tolerance:?à0.2nH
DC Resistance (DCR):1.2A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:71 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:27 @ 250MHz
Operating Temperature:8GHz