LQW15AN4N8D8ZD
5S-LQW15AN4N8D8ZD
LQW15AN4N8D8ZD
FIXED IND 4.8NH 1.2A 71 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:4.8nH
Tolerance:?à0.5nH
DC Resistance (DCR):1.2A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:71 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 250MHz
Operating Temperature:8GHz