LQW15AN4N7G8ZD
5S-LQW15AN4N7G8ZD
LQW15AN4N7G8ZD
FIXED IND 4.7NH 1.2A 71 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:4.7nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):1.2A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:71 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:31 @ 250MHz
Operating Temperature:8GHz