Fixed InductorsMurata Electronics North America LQW15AN4N7B00D
LQW15AN4N7B00D
5S-LQW15AN4N7B00D
LQW15AN4N7B00D
FIXED IND 4.7NH 750MA 70 MOHM
| Type: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 4.7nH |
| Tolerance: | ?à0.1nH |
| DC Resistance (DCR): | 750mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 70 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 25 @ 250MHz |
| Operating Temperature: | 8GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)" |