LQW15AN4N5C8ZD
5S-LQW15AN4N5C8ZD
LQW15AN4N5C8ZD
FIXED IND 4.5NH 1.45A 60 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:4.5nH
Tolerance:?à0.2nH
DC Resistance (DCR):1.45A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:60 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:34 @ 250MHz
Operating Temperature:9.6GHz