LQW15AN4N4C8ZD
5S-LQW15AN4N4C8ZD
LQW15AN4N4C8ZD
FIXED IND 4.4NH 1.6A 52 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:4.4nH
Tolerance:?à0.2nH
DC Resistance (DCR):1.6A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:52 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:34 @ 250MHz
Operating Temperature:9.6GHz