LQW15AN4N2D8ZD
5S-LQW15AN4N2D8ZD
LQW15AN4N2D8ZD
FIXED IND 4.2NH 1.8A 44 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:4.2nH
Tolerance:?à0.5nH
DC Resistance (DCR):1.8A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:44 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 250MHz
Operating Temperature:9.6GHz