LQW15AN4N1B80D
5S-LQW15AN4N1B80D
LQW15AN4N1B80D
FIXED IND 4.1NH 1.8A 44 MOHM SMD
Type:Non-Magnetic
Inductance:4.1nH
Tolerance:?à0.1nH
DC Resistance (DCR):1.8A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:44 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 250MHz
Operating Temperature:9.6GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)"