LQW15AN47NJ00D
5S-LQW15AN47NJ00D
LQW15AN47NJ00D
FIXED IND 47NH 210MA 1.08 OHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:47nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):210mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.08 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:25 @ 200MHz
Operating Temperature:2.9GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)"