LQW15AN43NG8ZD
5S-LQW15AN43NG8ZD
LQW15AN43NG8ZD
FIXED IND 43NH 515MA 516 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:43nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):515mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:516 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 250MHz
Operating Temperature:3.4GHz