Fixed InductorsMurata Electronics North America LQW15AN3N8C8ZD
LQW15AN3N8C8ZD
5S-LQW15AN3N8C8ZD
LQW15AN3N8C8ZD
FIXED IND 3.8NH 1.95A 30 MOHM
| Type: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 3.8nH |
| Tolerance: | ?à0.2nH |
| DC Resistance (DCR): | 1.95A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 30 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 35 @ 250MHz |
| Operating Temperature: | 10GHz |