LQW15AN3N7D8ZD
5S-LQW15AN3N7D8ZD
LQW15AN3N7D8ZD
FIXED IND 3.7NH 1.95A 30 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:3.7nH
Tolerance:?à0.5nH
DC Resistance (DCR):1.95A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:30 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:35 @ 250MHz
Operating Temperature:10GHz