LQW15AN3N3C8ZD
5S-LQW15AN3N3C8ZD
LQW15AN3N3C8ZD
FIXED IND 3.3NH 2A 30 MOHM
Product Description
Series:LQW15
Function:Wirewound
Type:Non-Magnetic
Inductance:3.3nH
Tolerance:?à0.2nH
DC Resistance (DCR):2A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:30 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 250MHz
Operating Temperature:14GHz