Fixed InductorsMurata Electronics North America LQW15AN39NJ8ZD
LQW15AN39NJ8ZD
5S-LQW15AN39NJ8ZD
LQW15AN39NJ8ZD
FIXED IND 39NH 530MA 456 MOHM
| Type: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 39nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 530mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 456 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 28 @ 250MHz |
| Operating Temperature: | 3.4GHz |