LQW15AN39NJ8ZD
5S-LQW15AN39NJ8ZD
LQW15AN39NJ8ZD
FIXED IND 39NH 530MA 456 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:39nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):530mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:456 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:28 @ 250MHz
Operating Temperature:3.4GHz