Fixed InductorsMurata Electronics North America LQW15AN36NG8ZD
LQW15AN36NG8ZD
5S-LQW15AN36NG8ZD
LQW15AN36NG8ZD
FIXED IND 36NH 540MA 431 MOHM
| Type: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 36nH |
| Tolerance: | ?à2% |
| DC Resistance (DCR): | 540mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 431 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 30 @ 250MHz |
| Operating Temperature: | 3.5GHz |