LQW15AN36NG8ZD
5S-LQW15AN36NG8ZD
LQW15AN36NG8ZD
FIXED IND 36NH 540MA 431 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:36nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):540mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:431 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 250MHz
Operating Temperature:3.5GHz