LQW15AN30NJ8ZD
5S-LQW15AN30NJ8ZD
LQW15AN30NJ8ZD
FIXED IND 30NH 660MA 309 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:30nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):660mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:309 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 250MHz
Operating Temperature:3.8GHz