LQW15AN2N9B00D
5S-LQW15AN2N9B00D
LQW15AN2N9B00D
FIXED IND 2.9NH 750MA 70 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:2.9nH
Tolerance:?à0.1nH
DC Resistance (DCR):750mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:70 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 250MHz
Operating Temperature:15GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)"