Fixed InductorsMurata Electronics North America LQW15AN2N8B8ZD
LQW15AN2N8B8ZD
5S-LQW15AN2N8B8ZD
LQW15AN2N8B8ZD
FIXED IND 2.8NH 1.5A 47 MOHM
| Type: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 2.8nH |
| Tolerance: | ?à0.1nH |
| DC Resistance (DCR): | 1.5A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 47 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 27 @ 250MHz |
| Operating Temperature: | 13.5GHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.024"" W (1.00mm x 0.60mm)","0.024"" (0.60mm)" |