LQW15AN2N6C8ZD
5S-LQW15AN2N6C8ZD
LQW15AN2N6C8ZD
FIXED IND 2.6NH 1.95A 35 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:2.6nH
Tolerance:?à0.2nH
DC Resistance (DCR):1.95A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:35 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 250MHz
Operating Temperature:14.5GHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.024"" W (1.00mm x 0.60mm)","0.024"" (0.60mm)"