LQW15AN2N2C10D
5S-LQW15AN2N2C10D
LQW15AN2N2C10D
FIXED IND 2.2NH 1A 27 MOHM SMD
Type:Non-Magnetic
Inductance:2.2nH
Tolerance:?à0.2nH
DC Resistance (DCR):1A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:27 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:25 @ 250MHz
Operating Temperature:14GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)"