LQW15AN27NH00D
5S-LQW15AN27NH00D
LQW15AN27NH00D
FIXED IND 27NH 280MA 520 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:27nH
Tolerance:?à3%
DC Resistance (DCR):280mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:520 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:25 @ 250MHz
Operating Temperature:3.5GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)"