LQW15AN23NG8ZD
5S-LQW15AN23NG8ZD
LQW15AN23NG8ZD
FIXED IND 23NH 760MA 201 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:23nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):760mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:201 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:29 @ 250MHz
Operating Temperature:4.5GHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.024"" W (1.00mm x 0.60mm)","0.024"" (0.60mm)"