LQW15AN1N3D8ZD
5S-LQW15AN1N3D8ZD
LQW15AN1N3D8ZD
FIXED IND 1.3NH 3.15A 12 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:1.3nH
Tolerance:?à0.5nH
DC Resistance (DCR):3.15A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:12 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 250MHz
Operating Temperature:18GHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.024"" W (1.00mm x 0.60mm)","0.024"" (0.60mm)"