Fixed InductorsMurata Electronics North America LQW15AN19NG8ZD
LQW15AN19NG8ZD
5S-LQW15AN19NG8ZD
LQW15AN19NG8ZD
FIXED IND 19NH 920MA 156 MOHM
| Type: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 19nH |
| Tolerance: | ?à2% |
| DC Resistance (DCR): | 920mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 156 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 30 @ 250MHz |
| Operating Temperature: | 5GHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.024"" W (1.00mm x 0.60mm)","0.024"" (0.60mm)" |