LQW15AN11NH00D
5S-LQW15AN11NH00D
LQW15AN11NH00D
FIXED IND 11NH 500MA 140 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:11nH
Tolerance:?à3%
DC Resistance (DCR):500mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:140 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 250MHz
Operating Temperature:5.5GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.024"" W (1.00mm x 0.60mm)","0.024"" (0.60mm)"