LQW04AN52NJ10D
5S-LQW04AN52NJ10D
LQW04AN52NJ10D
FIXED IND 52NH 180MA 1.32 OHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:52nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):180mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.32 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:15 @ 250MHz
Operating Temperature:1.4GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,03015 (0804 Metric),"0.031"" L x 0.016"" W (0.80mm x 0.40mm)","0.018"" (0.45mm)"