Fixed InductorsMurata Electronics North America LQW04AN2N2D00D
LQW04AN2N2D00D
5S-LQW04AN2N2D00D
LQW04AN2N2D00D
FIXED IND 2.2NH 1.1A 40 MOHM
| Type: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 2.2nH |
| Tolerance: | ?à0.5nH |
| DC Resistance (DCR): | 1.1A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 40 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 21 @ 250MHz |
| Operating Temperature: | 12GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,03015 (0804 Metric),"0.031"" L x 0.016"" W (0.80mm x 0.40mm)","0.018"" (0.45mm)" |