LQW04AN2N1D00D
5S-LQW04AN2N1D00D
LQW04AN2N1D00D
FIXED IND 2.1NH 1.1A 30 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:2.1nH
Tolerance:?à0.5nH
DC Resistance (DCR):1.1A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:30 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:14 @ 250MHz
Operating Temperature:12GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,03015 (0804 Metric),"0.031"" L x 0.016"" W (0.80mm x 0.40mm)","0.018"" (0.45mm)"