LQW04AN14NH00D
5S-LQW04AN14NH00D
LQW04AN14NH00D
FIXED IND 14NH 280MA 340 MOHM
Product Description
Series:LQW04
Function:Wirewound
Type:Non-Magnetic
Inductance:14nH
Tolerance:?à3%
DC Resistance (DCR):280mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:340 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:15 @ 250MHz
Operating Temperature:6GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,03015 (0804 Metric),"0.031"" L x 0.016"" W (0.80mm x 0.40mm)","0.018"" (0.45mm)"