LQP15MN6N8B02D
5S-LQP15MN6N8B02D
LQP15MN6N8B02D
FIXED IND 6.8NH 130MA 900 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:6.8nH
Tolerance:?à0.1nH
DC Resistance (DCR):130mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:900 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:13 @ 500MHz
Operating Temperature:6GHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,500MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.018"" (0.45mm)"