LQP15MN2N8W02D
5S-LQP15MN2N8W02D
LQP15MN2N8W02D
FIXED IND 2.8NH 190MA 400 MOHM
Function:Thin Film
Type:-
Inductance:2.8nH
Tolerance:?à0.05nH
DC Resistance (DCR):190mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:400 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:13 @ 500MHz
Operating Temperature:6GHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,500MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.018"" (0.45mm)"