Fixed InductorsMurata Electronics North America LQP15MN2N2W02D
LQP15MN2N2W02D
5S-LQP15MN2N2W02D
LQP15MN2N2W02D
FIXED IND 2.2NH 220MA 300 MOHM
| Function: | Thin Film |
| Type: | - |
| Inductance: | 2.2nH |
| Tolerance: | ?à0.05nH |
| DC Resistance (DCR): | 220mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 300 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 13 @ 500MHz |
| Operating Temperature: | 6GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,500MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.018"" (0.45mm)" |