LQP15MN22NG02D
5S-LQP15MN22NG02D
LQP15MN22NG02D
FIXED IND 22NH 70MA 2.6 OHM SMD
Function:Thin Film
Type:Non-Magnetic
Inductance:22nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):70mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.6 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:13 @ 500MHz
Operating Temperature:2.8GHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,500MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.018"" (0.45mm)"