LQP03TQ4N7J02D
5S-LQP03TQ4N7J02D
LQP03TQ4N7J02D
FIXED IND 4.7NH 350MA 350 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:4.7nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):350mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:350 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:17 @ 500MHz
Operating Temperature:6.5GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,500MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),0201 (0603 Metric),"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)"