LQP03TQ1N8B02D
5S-LQP03TQ1N8B02D
LQP03TQ1N8B02D
FIXED IND 1.8NH 650MA 100 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:1.8nH
Tolerance:?à0.1nH
DC Resistance (DCR):650mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:100 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:17 @ 500MHz
Operating Temperature:15GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,500MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),0201 (0603 Metric),"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)"